חיפוש חדש  חזור
מידע אישי לתלמיד

שנה"ל תשע"ז

  מבוא לתולדות סין ותרבותה
  Introduction to Chinese History and Civilization  
0687-1001-01
מדעי הרוח | לימודי מזרח אסיה
סמ'  א'1400-1600223 גילמןשיעור ד"ר סלע אורי
סמ'  ב'1400-1600223 גילמןשיעור
ש"ס:  4.0

סילבוס מקוצר
מבוא לתולדות סין ותרבותה

לתשומת לבכם, הקורס שנתי ומתקיימת בו בחינת אמצע. בחינת האמצע מפורסמת בלוח הבחינות. אנא התעדכנו. ללא ציון עובר מסמסטר א' לא ניתן לגשת לבחינה בסוף השנה ולקבל ציון.

הציביליזציה הסינית עיצבה את חייהם של מאות מיליוני בני אדם לאורך אלפי שנים במדינות מזרח-אסיה. בימינו אלה היא הולכת ותופסת מקום מרכזי יותר ויותר גם בעולם המערבי. בשיעור זה נסקור את התפתחותה של הציביליזציה הסינית החל ממקורותיה המוקדמים ועד לעת המודרנית וימינו אנו במאה העשרים ואחת. נבחן את המאפיינים התרבותיים, החברתיים והפוליטיים של הציביליזציה הסינית, ונעמוד על גילויים של אחדות ושוני בעולם הסיני ובינו לבין מה שמחוץ לו.
לידיעתכם בקורס זה מתקיימת גם בחינת ביניים בתאריכים  מועד א' 07.02.17 שעה 9:00 מועד ב' 05.3.17 שעה 16:00


Course description
Introduction to Chinese History and Civilization

Chinese civilization has shaped the lives of many millions over thousands of years not only in China but in all the regions of East Asia. In our days, China is claiming an ever-growing role in the Western world and civilization as well.
In this course we will overview the development of Chinese civilization from its excavated origins in the second and third millenniums BCE and its evolvement up to the present day in the 21st century. We will examine the cultural, social, and political characteristics of the Chinese civilization and will explore manifestations of similarity and differences both within the Chinese world and between the Chinese and the outside.

להצהרת הנגישות


אוניברסיטת ת