חיפוש חדש  חזור
מידע אישי לתלמיד

שנה"ל תשע"ט

  נושאים מתקדמים באסטרטגיה תפעולית
  Advanced Topics in Operations Strategy  
1231-3017-01
חצי סמסטריאלי-מחצית ראשונה
ניהול | תכנית במנהל עסקים
סמ'  א'1845-2130305 רקנאטישיעור מר ארליך שלמה
דרישות קדם   בחינה   רשימת התפוצה  
הקורס מועבר באנגלית
סילבוס מקוצר

היקף הקורס:  1 י"ס

קורס זה סוקר נושאים נבחרים באסטרטגיה תפעולית. ניהול התיפעול מוגדר כניהול תהליכים עסקיים, כלומר ניהולן של הפעולות החוזרות ונשנות בחברה. ביחד עם שיווק ומימון, תיפעול נחשב לאחד משלושת תחומי העיסוק העיקריים של החברה.

 

מטרותיו של הקורס הן:  (1) היכרות עם הסוגיות והאתגרים התפעוליים העיקריים אשר עומדים בפני המנהל. (2) סקירת המושגים, התפיסות והכלים אשר עומדים לרשות המנהל בבואו לפתור סוגיות תפעוליות אלו ולהשיג יתרון תחרותי.

  

קורס זה מיועד לסטודנטים אשר שואפים לקריירה אשר כוללת עיצוב תהליכים עסקיים, בין אם ישירות (כ- V.P. of Ops, COO) או בעקיפין (כיועצים עיסקיים). כמו כן הקורס מיועד לאלו אשר מנהלים ממשקים בין תחום התפעול ותחומים אחרים בחברה, כגון מימון, שיווק וחשבונאות. לבסוף, ידע בתחום התפעול הינו נכס חשוב לכל מנהל ויזם.

 

במסגרת הקורס נבחן כיצד האסטרטגיה של החברה משפיעה על עיצוב מערך התפעול, וכן להיפך - כיצד יכולות תפעוליות שונות מאפשרות מימוש אסטרטגיות שונות והגעה ליתרון תחרותי. נלמד כיצד להגדיר תהליך ולמצוא את התפוקה וזמני התגובה בארגון. הקורס יבחן נושאים עכשויים בתחום ניהול שרשראות אספקה, מערך שירות ותיפעול "רזה".

 

סילבוס מפורט

ניהול | תכנית במנהל עסקים
1231-3017-01 נושאים מתקדמים באסטרטגיה תפעולית
Advanced Topics in Operations Strategy
שנה"ל תשע"ט | סמ'  א' | מר ארליך שלמה

סילבוס מפורט/דף מידע
לצפייה בסילבוס נא ללחוץ כאן

להצהרת הנגישות


אוניברסיטת ת